Skolens ledelse

http://twitter.com/buskerudfoldfylke https://www.facebook.com/buskerudfylkeskommune http://plus.google.com

Grete Golberg, rektor

Tlf. 31 00 32 05

grete.g...@bfk.no

 

Ole Petter Espe, avdelingsleder

Tlf. 31 00 32 09

ole....@bfk.no

Ansvarlig for design og håndverk, idrett og musikk, dans og drama

Valborg Helene Nerol, avdelingsleder

Tlf. 31 00 32 10

valborg...@bfk.no

Ansvarlig for spesialpedagogikk

 

Live Surlien, avdelingsleder

Tlf. 31 00 32 08

live.s...@bfk.no

Ansvarlig for filologiske fag

Roger Øye, leder for OPUS Hallingdal

Tlf. 31 00 32 12

roger...@bfk.no

Ansvarlig for realkompetansevurdering og opplæringstilbud for voksne

Stian Sannes, avdelingsleder

Tlf. 31 00 32 06

stian....@bfk.no

Ansvarlig for realfag

Guttorm Spillum, studieleder

Tlf. 31 00 32 07

guttorm....@bfk.no

Ansvarlig for medier og kommunikasjon og restaurant og matfag


Publisert 15. august 2012, oppdatert 4. august 2017.