Alle ansatte

http://twitter.com/buskerudfoldfylke https://www.facebook.com/buskerudfylkeskommune http://plus.google.com

Her finner du kontaktinformasjon til alle ansatte.

For å ringe direkte til en av de ansatte, bruk 31 00 + internnummer

Sign Etternavn Fornavn Tlf intern E-post
AAEL Aasen Elin M. 3270 elin.magne...@bfk.no
BATO Barlaug Torhild 3226 torhild....@bfk.no
BEOY Bergane Øystein 3215 oystein....@bfk.no
BJKA Bjørge Karin 32029280 karin....@bfk.no
BOBI Bolstad Birger 3229 birger....@bfk.no
BRTO Breiehagen Torgrim 3227 torgrim.b...@bfk.no
BRMI Brekke Marianne 3236 marianne...@bfk.no
BRTR Brekko Torleiv 3250 torleiv...@bfk.no
BUGU Buene Gunhild B. 3280 gunhild...@bfk.no
BOTR Børtnes Trude A. 3226 trude.b...@bfk.no
DAAN Dahl Andreas I. 3233 andreas.is...@bfk.no
DOTO Dokken Tone 3228 tone.d...@bfk.no
EIHA Eidheim Halfdan 3227 halfdan.karl...@bfk.no
EIKA Eidsgaard Kari 3235 kari.ei...@bfk.no
ESOL Espe Ole Petter 3209 ole....@bfk.no
FEGU Feten Guri 3231 guri....@bfk.no
FOSI Forland Siri 3231 siri.f...@bfk.no
GOGR Golberg Grete 3205 grete.g...@bfk.no
GRLI Granlund Linda 3234 linda.g...@bfk.no
HAAU Hallerdalen Aud 3240 aud.hall...@bfk.no
HATL Haraldset Tone Lian 3202 tone.ha...@bfk..no
HAME Haugo Mari E. 3203 mari.eidsbe...@bfk.no
HAJE Haukaas Jens 3236 jens.h...@bfk.no
HEAN Herfoss Anders 3230 anders....@bfk.no
HURU Husemoen Rune T Perm rune.hu...@bfk.no
IHAN Høva Anne 3228 anne....@bfk.no
JEGU Jensen Gunhild S. 3234 gunhild...@bfk.no
KAKJ Karsrud Kjellbjørn 3236 kjellbjør...@bfk.no
KNHA Knaldre Halvor 3236 halvor....@bfk.no
KOIN Kolsrud Ingrid Marie 3214 ingrid....@bfk.no
KOTO Kopstad Tonje B. Perm tonje.k...@bfk.no
KRST Kroken Stian Ø. 3236 stian....@bfk.no
KVJU Kvaløy Julie Perm julie....@bfk.no
KVMO Kvannefoss Monica 3270 monica.kv...@bfk.no
LAGR Lappegard Gro Molde 3226 gro.lap...@bfk.no
LIKA Lilleaas Kari Beate 3234 kari.li...@bfk.no
MAGU Magnussen Gunn Birgit 3201 gunn.ma...@bfk.no
MATR Magnussen Truls 3230 truls.ma...@bfk.no
MIAD Minde Adrian 3233 adrian...@bfk.no
MYBE Myklebust Berit 3228 berit.my...@bfk.no
MYTO Myre Tonje 3228 tonje...@bfk.no
NEVA Nerol Valborg H. 3210 valborg...@bfk.no
NIMA Nistad Martha 3235 martha....@bfk.no
NOAN Nordby Anne-Marie 3235 anne-mari...@bfk.no
ROTH Røer Thorgeir 3226
thorgei...@bfk.no
SAST Sannes Stian 3206 stian....@bfk.no
SLKA Slåtto Katrine Perm  katrine...@bfk.no
SOJO Solberg Joachim K. 3229 joachim....@bfk.no
SPGU Spillum Guttorm 3207 guttorm....@bfk.no
STSV Strand Svein Erik H 3229 svein....@bfk.no
SUJA Sunde Jan Erik   jan.eri...@bfk.no
SULI Surlien Live 3208 live.s...@bfk.no
SVAT Svantesvold Atle H. 3230 atle.sva...@bfk.no
SVGR Svantesvold Gry 3230 gry.sva...@bfk.no
SVLI Svare Liv H. 3229 liv.s...@bfk.no
SOHE Sømme Helene  3204 helene...@bfk.no
THJA Thorberg Jan-Eirik 3226 jan-eirik...@bfk.no
ULKA Ulimoen Katinka C. 3229 katinka.coll...@bfk.no
ULEN Ulsaker Endre 3232 endre.u...@bfk.no
ULWE Ulsaker Wenche 3235 wenche....@bfk.no
VEOD Vestenfor Oddmund 3229 oddmund.v...@bfk.no
VEAN Veslegard Anita K. 3226 anita.ve...@bfk.no
OSKJ Østro Kjetil 3232 kjetil...@bfk.no
OYRO Øye Roger 3212 roger...@bfk.no

Publisert 11. september 2014, oppdatert 8. august 2017.