Viser 178 ansatte fra Foretak

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Astrid B Aasland tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Astrid.B.Aasland@bfk.no
May Kristin Haga Aaslid Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Nes tannklinik Send e-post til may.kristin.haga.aaslid@bfk.no
Khamnang Adthajak Renholder BFK Tannhelse Rødberg tannklinikk Send e-post til Khamnang.Adthajak@bfk.no
Stefan Shaughnessy Ahlborg Leder BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til Stefan.Shaughnessy.Ahlborg@bfk.no
Geir Aker Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Geir.Aker@bfk.no
Åse Kari Redal Alterås tannlege BFK Tannhelse Nes tannklinik Send e-post til Ase.Kari.Redal.Alteras@bfk.no
Beathe R. Amundsen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Gol tannklinikk Send e-post til Beathe.R.Amundsen@bfk.no
Ellen Charlotte Andersen tannpleier BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Ellen.Charlotte.Andersen@bfk.no
Janne Auen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hvittingfoss tannklinikk Send e-post til Janne.Auen@bfk.no
Sølvi Bakkerud Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Solvi.Bakkerud@bfk.no
Natalya Barinova Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Natalya.Barinova@bfk.no
Ingrid Lundin Bergan Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til ingrid.lundin.bergan@bfk.no
Marit Bergane tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Marit.Bergane@bfk.no
Elin-Beathe Kvernvik Bergh Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Elin-Beathe.Kvernvik.Bergh@bfk.no
Berit Binde fylkestannlege BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Berit.Binde@bfk.no
Hilde Bjornes Renholder BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til Hilde.Bjornes@bfk.no
Eline Juel Bjørkevik Tannpleier BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Eline.Juel.Bjorkevik@bfk.no
Kristine Block Tannlege BFK Tannhelse Sætre tannklinikk Send e-post til Kristine.Block@bfk.no
Gro Enger Bratland Tannlege BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Gro.Enger.Bratland@bfk.no
Ståle Bratland Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Stale.Bratland@bfk.no
Randi Brattensborg tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til randi.brattensborg@bfk.no
Liv Brattås Ledende tannpleier BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til liv.brattas@bfk.no
Ida Bredesen Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Ida.Bredesen@bfk.no
Kjersti Marie Brekka Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Kjersti.Marie.Brekka@bfk.no
Natali Burud Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Natali.Stenberg@bfk.no
Ann Sissel Blix Bøhn Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Ann.Sissel.Blix.Bohn@bfk.no
Bushra Choudhry tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Bushra.Choudhry@bfk.no
Ragnhild Dahl Aglen Tannlege BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Ragnhild.Dahl.Aglen@bfk.no
Omar Farooq Dar Tannlege BFK Tannhelse Hole tannklinikk Send e-post til Omar.Farooq.Dar@bfk.no
Amela A. Dautovic Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Amela.A.Dautovic@bfk.no
Anne Semb Demmo Tannlege BFK Tannhelse Hvittingfoss tannklinikk Send e-post til anne.semb.demmo@bfk.no
Gabriella Der Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Gabriella.Der@bfk.no
Else Dokken Renholder BFK Tannhelse Geilo tannklinikk Send e-post til Else.Dokken@bfk.no
Lobna Ed-Dahbi Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til lobna.ed-dahbi@bfk.no
Knut Ekre Tannlege BFK Tannhelse Flesberg tannklinikk Send e-post til Knut.Ekre@bfk.no
Hannah Stapnes Elvestad Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Hannah.Stapnes.Elvestad@bfk.no
Siv Berg Eriksen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til siv.berg.eriksen@bfk.no
Anita Eriksen Tannhelsesekretær-Rødberg BFK Tannhelse Rødberg tannklinikk Send e-post til Anita.Eriksen@bfk.no
Lise Eriksen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Lise.Eriksen@bfk.no
Christina Falkenberg tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Christina.Falkenberg@bfk.no
Humera Fida Hussain Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Humera.Fida.Hussain@bfk.no
Henriette Finne Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Henriette.Finne@bfk.no
Torunn Wahl Finnerud Tannlege BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til torunn.wahl.finnerud@bfk.no
Birgit Moen Flatåker tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til birgit.moen.flataker@bfk.no
Jorunn Eidal Flesaker Tannpleier BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til jorunn.eidal.flesaker@bfk.no
Trude Fossland Overtannlege BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Trude.Fossland@bfk.no
Marlene Fossum Tannpleier BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til marlene.fossum@bfk.no
Kari Ingeborg Gaptjern Renholder BFK Tannhelse Flå tannklinikk Send e-post til Kari.Ingeborg.Gaptjern@bfk.no
Marita Erlingsdatter Ølund Gerner tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Marita.Erlingsdatter.Olund.Gerner@bfk.no
Caroline Getz Tannlege BFK Tannhelse Rødberg tannklinikk Send e-post til caroline.getz@bfk.no
Karen Oxlund Gjerstad Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Karen.Oxlund.Gjerstad@bfk.no
Trine Knutsen Gjone Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til trine.knutsen.gjone@bfk.no
Ina Vernsskog Gregertsen Tannhelsesekretær Krokstadelva tannklinikk BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Ina.Vernsskog.Gregertsen@bfk.no
Kristin Grov Tannlege BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Kristin.Grov@bfk.no
Gina Rigmor Grønlie Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Gina.Rigmor.Gronlie@bfk.no
Nabiha Gulzar Tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Nabiha.Gulzar@bfk.no
Cagla Güllü Al Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Cagla.Gullu.Al@bfk.no
Emine Gøzet Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Emine.Gozet@bfk.no
Sara Hafiz Tannpleier BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Sara.Hafiz@bfk.no
Anne Hval Hagen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til anne.hval.hagen@bfk.no
Sølvi Hagen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til solvi.hagen@bfk.no
Eileen Hanevold Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til eileen.hanevold@bfk.no
Tone Olea Hansehaug Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Ål tannklinikk Send e-post til tone.olea.hansehaug@bfk.no
Siv Forsberg Hansen Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Siv.Forsberg.Hansen@bfk.no
May Elisabeth Hansen Renholder BFK Tannhelse Flesberg tannklinikk Send e-post til May.Elisabeth.Hansen@bfk.no
Elise Hansen Tannpleier BFK Tannhelse Sætre tannklinikk Send e-post til Elise.Hansen@bfk.no
Nihada Hasic Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Nihada.Hasic@bfk.no
Gerd Ambjørg Haualand tannlege BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Gerd.Ambjorg.Haualand@bfk.no
Mette Havik tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Mette.Havik@bfk.no
Tone Myklebust Helle tannlege BFK Tannhelse Krødsherad tannklinikk Send e-post til tone.myklebust.helle@bfk.no
Wenche Hermansen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Wenche.Hermansen@bfk.no
Mark Hesni Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Mark.Hesni@bfk.no
Gry Hole Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Gry.Hole@bfk.no
Kevser Kaya Holtlien tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Kevser.Kaya.Holtlien@bfk.no
Agnes Horvath tannlege BFK Tannhelse Ål tannklinikk Send e-post til Agnes.Horvath@bfk.no
Lillan Håva tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Lillan.Hava@bfk.no
Ina Jiang Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Ina.Jiang@bfk.no
Mona Solfrid Johannessen Tannlege BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Mona.Solfrid.Johannessen@bfk.no
Mona Johannessen Renholder BFK Tannhelse Hole tannklinikk Send e-post til Mona.Johannessen@bfk.no
Ingunn Johansen Autorisert Tannhelsesekretær NTFK BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Ingunn.Johansen@bfk.no
Hege Johbraaten tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hole tannklinikk Send e-post til hege.johbraaten@bfk.no
Annette Haurum Johnsen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Annette.Haurum.Johnsen@bfk.no
Margareta Jorkstam Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Margareta.Jorkstam@bfk.no
Monica Bakkerud Juverud Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til monica.bakkerud.juverud@bfk.no
Janne Jægtvik Administrasjonsmedarbeider BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Janne.Jegtvik@bfk.no
Shakaw Kader Tanhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til shakaw.kader@bfk.no
Kamaljeet Kalsi Kaur Tannlege BFK Tannhelse Rødberg tannklinikk Send e-post til Kamaljeet.Kalsi.Kaur@bfk.no
Awat Khalid Ali Tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Awat.Khalid.Ali@bfk.no
Hera Kausar Khan Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Hera.Kausar.Khan@bfk.no
Kjersti Knudsen Konsulent BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Kjersti.Knudsen@bfk.no
Bente Knutsen Tannpleier BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Bente.Knutsen@bfk.no
Line Kristin Knutsen Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Line.Kristin.Knutsen@bfk.no
Mursal Kodamani Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Mursal.Kodamani@bfk.no
Live Koi Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Åmot tannklinikk Send e-post til Live.Koi@bfk.no
Elin Korsmo Tannpleier BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Elise.Korsmo@bfk.no
Katarzyna Kosacka Tannlege BFK Tannhelse Vikersund tannklinikk Send e-post til Katarzyna.Kosacka@bfk.no
Edyta Kowalska Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Edyta.Kowalska@bfk.no
Tove Kristensen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Tove.Kristensen@bfk.no
Trine L Kristiansen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Trine.L.Kristiansen@bfk.no
Eva Rydgren Krona Overtannpleier/rådgiver BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Eva.Rydgren.Krona@bfk.no
Sheeba Kumar Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til sheeba.kumar@bfk.no
Linn Elisabeth Kyrrø Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Linn.Elisabeth.Kyrro@bfk.no
Fatine Lasry tannlege BFK Tannhelse Geilo tannklinikk Send e-post til Fatine.Lasry@bfk.no
Ellen Lidalen Tannhelse sekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Ellen.Lidalen@bfk.no
Per Anders Listøl Tannlege BFK Tannhelse Krødsherad tannklinikk Send e-post til Per.Anders.Listol@bfk.no
Wenche Krogh Lundesgaard Tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til wenche.krogh.lundesgaard@bfk.no
Ellen Lund-Roland Overtannlege BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Ellen.Lund-Roland@bfk.no
Merethe Lyngsmo Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til merethe.lyngsmo@bfk.no
Leni Moen Løvaas Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Leni.Moen.Lovaas@bfk.no
Henning Moen Løvaas Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Henning.Moen.Lovaas@bfk.no
Annelena Løvrak Tannhelsesekretær/ Akupunktør BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Annelena.Lovrak@bfk.no
Hassan Mohammadian Mardanghom Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Hassan.Mohammadian.Mardanghom@bfk.no
May Elin Mathiesen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til May.Elin.Mathiesen@bfk.no
Vaibhav Mehta Tannlege BFK Tannhelse Åmot tannklinikk Send e-post til Vaibhav.Mehta@bfk.no
Ragnhild Helene Melbostad Sekretær 1 BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Ragnhild.Helene.Melbostad@bfk.no
Inna Milman Tannlege BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Inna.Milman@bfk.no
Andreas Moen Tannlege BFK Tannhelse Hønefoss tannklinikk Send e-post til Andreas.Moen@bfk.no
Gry Iren Moen Tannpleier BFK Tannhelse Krødsherad tannklinikk Send e-post til Gry.Iren.Moen@bfk.no
Lisbeth Mogen Assistent-Rødberg BFK Tannhelse Rødberg tannklinikk Send e-post til Lisbeth.Mogen@bfk.no
Marianne Moi Leder BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Marianne.Moi@bfk.no
Emina Mrsic Overtannlege BFK Tannhelse Nes tannklinik Send e-post til Emina.Mrsic@bfk.no
Bjørg Muribø Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Geilo tannklinikk Send e-post til Bjorg.Muribo@bfk.no
Ragnhild Helene Nedberg tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Ragnhild.Helene.Nedberg@bfk.no
Mina Nematinia tannlegesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Mina.Nematinia@bfk.no
Kari Anne Nisja Tannpleier BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til kari.anne.nisja@bfk.no
Marianne Noddeland Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Marianne.Noddeland@bfk.no
Elisabeth S Nossen Ledende tannpleier BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Elisabeth.S.Nossen@bfk.no
Anja Nylund overtannlege BFK Tannhelse Sentrum tannklinikk Send e-post til Anja.Nylund@bfk.no
Lillian Nørstebø Sekretær BFK Tannhelse Rødberg tannklinikk Send e-post til lillian.norstebo@bfk.no
Stina Olsen Tannpleier BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Stina.Olsen@bfk.no
Wipawan Poonhiran Ottesen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Wipawan.Poonhiran.Ottesen@bfk.no
Kjersti Merete Paulsen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til kjersti.merete.paulsen@bfk.no
Ulla Marie Paulson Tannlege BFK Tannhelse Sigdal tannklinikk Send e-post til ulla.marie.paulson@bfk.no
Elin Paulsrud Tannlege BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Elin.Paulsrud@bfk.no
May Britt Petersen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til May.Britt.Petersen@bfk.no
Monireh Peyghambernejad Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Monireh.Peyghambernejad@bfk.no
Bente Kolberg Rabben Tannpleier BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til bente.kolberg.rabben@bfk.no
Inger Solum Ravnås Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Sigdal tannklinikk Send e-post til inger.solum.ravnas@bfk.no
Gerd Reve Tannpleier BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Gerd.Reve@bfk.no
Hanne Østby Rike Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Hanne.Ostby.Rike@bfk.no
Marit Slettedal Risnes Tannpleier BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Marit.Slettedal.Risnes@bfk.no
Therese Rognstad Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Vikersund tannklinikk Send e-post til Therese.Rognstad@bfk.no
Åse Rugland tannhelsesekretær BFK Tannhelse Tyristrand tannklinikk Send e-post til ase.rugland@bfk.no
Ellen Kristin Ryen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Ellen.Kristin.Ryen@bfk.no
Vigdis Helene Røragen tannhelsesekretær BFK Tannhelse Nes tannklinik Send e-post til Vigdis.Helene.Roragen@bfk.no
Lisbeth Irene Samuelsen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til lisbeth.irene.samuelsen@bfk.no
Anita Scheller Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Flesberg tannklinikk Send e-post til anita.scheller@bfk.no
Sakshi Sethi Tannlege BFK Tannhelse Hole tannklinikk Send e-post til Sakshi.Sethi@bfk.no
Hanne Skaseth Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Krødsherad tannklinikk Send e-post til Hanne.Skaseth@bfk.no
Hilde Bergstrøm Ski Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til Hilde.Bergstrom.Ski@bfk.no
Helen Waterfield Skjold tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til helen.waterfield.skjold@bfk.no
Katarzyna Kocent Skramstad Tannlege BFK Tannhelse Sætre tannklinikk Send e-post til Katarzyna.Kocent.Skramstad@bfk.no
Hilde Slaatto Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hemsedal tannklinikk Send e-post til Hilde.Slaatto@bfk.no
Grethe Marie Smedsrud Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Åmot tannklinikk Send e-post til Grethe.Marie.Smedsrud@bfk.no
Kristin Solhaug tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Kristin.Solhaug@bfk.no
Gry Stafseth Psykolog BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Gry.Stafseth@bfk.no
Åshild Steinbråten Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Ål tannklinikk Send e-post til Ashild.Steinbraten@bfk.no
Hilde Stenhaug tannpleier BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til hilde.stenhaug@bfk.no
Line Stærkeby tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Line.Sterkeby@bfk.no
Liv Olaug Sunde tannhelsesekretær BFK Tannhelse Veggli tannklinikk Send e-post til liv.olaug.sunde@bfk.no
Solveig Svinterud Renholder BFK Tannhelse Hvittingfoss tannklinikk Send e-post til Solveig.Svinterud@bfk.no
Hans Kristian Sørensen tannlege BFK Tannhelse Hemsedal tannklinikk Send e-post til Hans.Kristian.Sorensen@bfk.no
Bodil Ebba Tangen Renholder BFK Tannhelse Tyristrand tannklinikk Send e-post til Bodil.Ebba.Tangen@bfk.no
Ahmed Taramov Tannlege BFK Tannhelse Tyristrand tannklinikk Send e-post til Ahmed.Taramov@bfk.no
Kywe Kywe Thein Tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Kywe.Kywe.Thein@bfk.no
Eli Thomassen Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Hokksund tannklinikk Send e-post til Eli.Thomassen@bfk.no
Annechen Mile Torgersen Tannpleier BFK Tannhelse Kjeveortopedisk klinikk Send e-post til Annechen.Mile.Torgersen@bfk.no
Ann-Magritt Tosseviken Renholder BFK Tannhelse Sætre tannklinikk Send e-post til Ann-Magritt.Tosseviken@bfk.no
Iselin Marie Tostrup Tannlege BFK Tannhelse Krokstadelva tannklinikk Send e-post til Iselin.Marie.Tostrup@bfk.no
Karen Emilie Tufto BFK Tannhelse Rødberg tannklinikk Send e-post til Karen.Emilie.Tufto@bfk.no
Hanne Tuvrønningen Tannlege BFK Tannhelse Røyken tannklinikk Send e-post til hanne.tuvronningen@bfk.no
Mai Britt Ulviksbakken ledende tannpleier BFK Tannhelse Fylkestannlegen Send e-post til Mai.Britt.Ulviksbakken@bfk.no
Aleksandra Vlacic tannlege BFK Tannhelse Drammen tannklinikk Send e-post til Aleksandra.Vlacic@bfk.no
Camilla Christensen Voll Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Camilla.Christensen.Voll@bfk.no
Grethe Wergeland Tannlege BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til grethe.wergeland@bfk.no
Margareta Westergren tannhelsesekretær ved Sætre tannklinikk BFK Tannhelse Sætre tannklinikk Send e-post til margareta.westergren@bfk.no
Somayeh Zivari Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Lier tannklinikk Send e-post til Somayeh.Zivari@bfk.no
Åshild Stafseth Øverlie Tannhelsesekretær BFK Tannhelse Kongsberg tannklinikk Send e-post til Ashild.Stafseth.Overlie@bfk.no