Viser 62 ansatte fra Gol vidaregåande skule

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Torhild Barlaug Avdelingsleder Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Torhild.Barlaug@bfk.no
Øystein Bergane Adjunkt med tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Oystein.Bergane@bfk.no
Karin Bjørge Ikke definert Gol vidaregåande skule Gol vgs Send e-post til karin.bjorge@bfk.no
Birger Bolstad Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til birger.bolstad@bfk.no
Torgrim Breiehagen Dr. Scient. Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til torgrim.breiehagen@bfk.no
Marianne Brekke Adjunkt med tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Marianne.Brekke2@bfk.no
Trude Andersen Børtnes Lærer, rådgiver Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Trude.Andersen.Bortnes@bfk.no
Andreas Isaksen Dahl Student Gol vidaregåande skule Gol vgs - Medier og kommunikasjon Send e-post til Andreas.Isaksen.Dahl@bfk.no
Tone Dokken Lærer Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til tone.dokken@bfk.no
Halfdan Karlsen Eidheim Lærer Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Halfdan.Karlsen.Eidheim@bfk.no
Kjerstine Eidsgaard Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kantine Send e-post til Kjerstine.Eidsgaard@bfk.no
Kari Eidsgaard Lærer Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Kari.Eidsgaard@bfk.no
Ole Petter Espe Avd.leiar Gol vidaregåande skule Gol vgs - Design- og håndverk Send e-post til Ole.Petter.Espe@bfk.no
Guri Feten Lektor m/tilleggsutd Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til guri.feten@bfk.no
Siri Forland Lektor med tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til siri.forland@bfk.no
Grete Golberg rektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Opus Hallingdal Send e-post til grete.golberg@bfk.no
Linda Granlund Teaterinstruktør, utøver og sanger Gol vidaregåande skule Gol vgs - Musikk, dans og drama Send e-post til Linda.Granlund@bfk.no
Aud Hallerdalen fagarbeider Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kantine Send e-post til aud.hallerdalen@bfk.no
Tone Lian Haraldset Sekretær Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Tone.Lian.Haraldset@bfk.no
Mari Eidsberget Haugo Sekretær Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Mari.Eidsberget.Haugo@bfk.no
Jens Morten Haukaas lektor m. opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Jens.Morten.Haukaas@bfk.no
Anders Lunden Herfoss Lektor med tileggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Anders.Lunden.Herfoss@bfk.no
Hilde Marie Hillestad Student Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Hilde.Marie.Hillestad@bfk.no
Rune Tore Husemoen Adjunkt m/till.Utd Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Rune.Tore.Husemoen@bfk.no
Anne Høva Adjunkt Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til anne.hova@bfk.no
Gunhild Sverresdatter Jensen adjunkt med tillegsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Gunhild.Sverresdatter.Jensen@bfk.no
Kjellbjørn Karsrud Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Kjellbjorn.Karsrud@bfk.no
Halvor Knaldre Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Halvor.Knaldre@bfk.no
Ingrid Marie Kolsrud Kvalitetsleder Gol vgs Gol vidaregåande skule Gol vgs Send e-post til Ingrid.Marie.Kolsrud@bfk.no
Stian Ødegård Kroken Lærar Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Stian.Odegard.Kroken@bfk.no
Julie Kvaløy Lektor med opprykk/hovedtillitsvalgt Utdanningsforbundet Buskerud Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Julie.Kvaloy@bfk.no
Monica Kvannefoss Barne og ungdomsarbeider Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til monica.kvannefoss@bfk.no
Gro Molde Lappegard Adjunkt med opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Gro.Molde.Lappegard@bfk.no
Kari Beate Lilleaas Lektor med opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Musikk, dans og drama Send e-post til Kari.Beate.Lilleaas@bfk.no
Elin Magnetun Aasen Fagarbeider Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Elin.Magnetun.Aasen@bfk.no
Gunn Birgit Magnussen Konsulent Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Gunn.Birgit.Magnussen@bfk.no
Truls Magnussen Adjunkt Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til truls.magnussen@bfk.no
Adrian Minde Filmskaper / Klubbarbeider Gol vidaregåande skule Gol vgs - Medier og kommunikasjon Send e-post til adrian.minde@bfk.no
Berit Myklebust Adjunkt med opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Berit.Myklebust@bfk.no
Tonje Myre Adjunkt m/tillegggsutd Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til tonje.myre@bfk.no
Martha Nistad adjukt Gol vidaregåande skule Gol vgs - Restaurant- og matfag Send e-post til martha.nistad@bfk.no
Anne Marie Nordby Faglærer RM/ spesialpedagog Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Anne.Marie.Nordby@bfk.no
Thorgeir Røer Selvstendig næringsdrivende Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Thorgeir.Roer@bfk.no
Stian Sannes Avdelingsleder Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Stian.Sannes@bfk.no
Katrine Slåtto Adjunkt Gol vidaregåande skule Gol vgs - Medier og kommunikasjon Send e-post til katrine.slatto@bfk.no
Joachim Krokvik Solberg Adjunkt med opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Joachim.Krokvik.Solberg@bfk.no
Guttorm Spillum Mellomleder Gol vidaregåande skule Gol vgs - Restaurant- og matfag Send e-post til Guttorm.Spillum@bfk.no
Svein Erik Holtegard Strand Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Svein.Erik.Holtegard.Strand@bfk.no
Jan Erik Sunde Lærer Gol vidaregåande skule Gol vgs - Restaurant- og matfag Send e-post til Jan.Erik.Sunde@bfk.no
Live Synnøve Surlien Rådgiver/lærer Gol vidaregåande skule Gol vgs Send e-post til Live.Synnove.Surlien@bfk.no
Gry Svantesvold Lektor i realfag Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til gry.svantesvold@bfk.no
Atle H. Svantesvold Lektor m/tilleggsutd Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Atle.H.Svantesvold@bfk.no
Liv H. Svare Lektor m/ tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Liv.H.Svare@bfk.no
Helene Sømme Konsulent Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Helene.Somme@bfk.no
Jan-Eirik Thorberg Adjunkt med opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til jan-eirik.thorberg@bfk.no
Katinka Collett Ulimoen Dramapedagog Gol vidaregåande skule Gol vgs - Musikk, dans og drama Send e-post til Katinka.Collett.Ulimoen@bfk.no
Wenche M.S. Ulsaker Adjunkt Gol vidaregåande skule Gol vgs - Restaurant- og matfag Send e-post til Wenche.M.S.Ulsaker@bfk.no
Endre Ulsaker Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til endre.ulsaker@bfk.no
Anita Margrete K. Veslegard Adjunkt m/tillegggsutd Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Anita.Margrete.K.Veslegard@bfk.no
Oddmund Vestenfor Seniorrådgiver / forvaltningsansvarlig for stedsnavn Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Oddmund.Vestenfor@bfk.no
Kjetil Østro Høyskole ingeniør Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til kjetil.ostro@bfk.no
Roger Øye Leder Opus Hallingdal Gol vidaregåande skule Gol vgs - Opus Hallingdal Send e-post til Roger.Oye@bfk.no