Viser 24 ansatte fra Lerberg skole og kompetansesenter

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Tonje Eriksen Andrey Adjunkt med tilleggsutdanning Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Tonje.Eriksen.Andrey@bfk.no
Ellen Arthur Adjunkt / konsulent Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Ellen.Arthur@bfk.no
Jan Tore Baklid Undervisningsinspektør Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter Send e-post til Jan.Tore.Baklid@bfk.no
Marius Veidahl Berg Adjunkt med tilleggsutdanning Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Marius.Veidahl.Berg@bfk.no
Anne Lise Dahler adjunkt med tilleggsutdannelse, spes.ped Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Uteteam Send e-post til Anne.Lise.Dahler@bfk.no
Turid Hoven Dahlman spesialpedagog Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Sykehuset Send e-post til Turid.Hoven.Dahlman@bfk.no
Anne Mari Eidal adjunkt med opprykk Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Sykehuset Send e-post til Anne.Mari.Eidal@bfk.no
Tone Borgersen Esnali Adjunkt Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Tone.Borgersen.Esnali@bfk.no
Arve Gravningen Rektor Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter Send e-post til Arve.Gravningen@bfk.no
Anne Gundersen Sekretær Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter Send e-post til Anne.Gundersen@bfk.no
Lene Walstad Jensen adjunkt med tilleggsutdanning Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Lene.Walstad.Jensen@bfk.no
Brit Irene Kaasa Adjunkt Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Uteteam Send e-post til Brit.Irene.Kaasa@bfk.no
Arild Kragnes Kontaktlærer Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Arild.Kragnes@bfk.no
Kurt Myrvik Lektor Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Sykehuset Send e-post til kurt.myrvik@bfk.no
Hilde Nikolaisen Administrasjonsleder Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter Send e-post til Hilde.Nikolaisen@bfk.no
Gunn May Nævra faglærer i formgiving Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Gunn.May.Nevra@bfk.no
Kjell Rune Orsten vikar Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Kjell.Rune.Orsten@bfk.no
Tove Holck Pettersen Lærer uten godkjent utdanning Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Tove.Holck.Pettersen@bfk.no
Eva Marianne Skar Adjunkt m /tilleggsutdanning Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Eva.Marianne.Skar@bfk.no
Per Skarning Dybendal Fagarbeider Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Per.Skarning.Dybendal@bfk.no
Ulf Skauli Lektor med tilleggsutd. Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Uteteam Send e-post til ulf.skauli@bfk.no
Brit Smedsrud Adjunkt m/tilleggsutdanning Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til brit.smedsrud@bfk.no
Nina Steensen Adjunkt med opprykk Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til nina.steensen@bfk.no
Daniel Søderlind Svendsen Lærer Lerberg skole og kompetansesenter Lerberg skole- og kompetansesenter - Team Inne Send e-post til Daniel.Soderlind.Svendsen@bfk.no